1 metų gimtadienis / kaip esame Vaganų šeima

768 1024 Vegan Pipiras

Šiandieną taip susidėliojo, kad švenčiame 1 metų gimtadienį. Tvirtą, su didžiuliu pasididžiavimu, kad esame vieninga šeima, vieningai maitinamės 🙂 per tuos metus daug išmokau, daug skaičiau ir domėjausi, todėl daug visko sužinojau, ką galiu panaudoti savo receptuose! Juk be žinių nebūtų tokių receptų!

Ta proga, vakar gaminau tortą, ne bet kokį, o pagrindą dariau iš žalių grikių (pirmą kartą)! Juk gimtadienis be torto ne gimtadienis!

Gaminau ypač saldų tortą, nekeptą, rekomenduojų smalyžių megėjams!

IMG_20170209_102507

Sudėtis:
1 puod. žalių grikių (ekofrisa)
280g ir 200g datulių pastos (datules.lt)
100g kokoso drožlių
200g didžiųjų anakardžių (goodnuts.lt)
50g eko kokoso aliejaus (NE tirpinto)
200ml vandens
2 puod. ir 2 sauj. šilauogių (naudojau šaldytas)
2 v.š Acai miltelių (happyreal FOOD)
2 sauj. liofilizuotų gervuogių (SuperGarden)

Veiksmas:

image

1 puod. žalių grikių nuplauti ir užmergti vandenyje 8val. Likau labai nustebusi Ekofrisos grikiais, nes jie po mirkimo išliko tvirti, lyginant su kitomis firmomis.

image

Taip pat ir 200g didžiuosius anakardžius užmerkti vandenyje 8val. Pirmą kartą ragavome iš goodnuts.lt. Jie tvirti ir labai skanus.

Po mirkimo :

Grikius nuplauti gerai, kad būtų švarūs bei juos nusausinti. 280g datulių pastą sumaišyti kokteilinėje su keliais valgomais šaukštais vandens, kad būtų vientisa skystesnė masė. Gautą datulių masę sumaišyti su grikiais, kokoso drožlėmis. Štai gavote pirmąjį sluoksnį, dabar reikia išdėti dugną norimos formos bei šonus į viršų (tai nebūtina, bet skoniui ir vaizdui priduoda grožio). Ant pagrindo dėti 2 sauj. atidėtų šilauogių.

Vidurys:
Anakardžius nusausinti dėti į kokteilinę kartu su 200g datulių pastos, kokoso aliejumi (NE tirpinto), vandeniu ir gerai išplakti (aš plakiau apie minutę su 3 greičiu). Iš gautos masės atidėti 200g į kurią įdėti acai miltelių ir gautą rožinę masę dėti ant paruoštų šilauogių. Likusę masę anakardžių suplakti su 2 puod. šilauogėmis. Šilauogių masę dėti ant acai masės. Viršų papuošti kokoso drožlėmis ir liofilizuotomis gervuogėmis.

Tortą dėti į šaldytuvą per naktį.

Skanaus!

Padėka:

IMG_20170209_103015

Jei tik visi būtumėt šalia, vaišinčiau gabalėliu torto (jo dar liko, bet ne daug! 😀 )

Norėčiau padėkoti savo šeimai (Vyrui, Dukrytei ir Sūneliui) už tokį didelį palaikymą. Džiugauja širdis kai visi kartu valgome tą patį maistą. Nėra iš vaikų pykčių dėl nevalgymo, viską valgo kuo skaniausiai. Toks palaikymas man labai svarbus, nes tik jie mane veda tolyn tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų! <3

Per pirmuosius metus daug darbų padaryta, išleistas el. žurnalas šventėms, daug receptų sukurta pagal žmonių poreikius.  Taip pat didelis Ačiū mūsų visiems mylimiems produktams, kurie suteikia galimybes eiti tolyn! Ačiū mūsų dizainerei Kamilei, be kurios nebūtų gražių paveiksliukų (logotipo, el. žurnalo ir kt.).

Ačiū ir mano receptų bandytojams / sekėjams. Be jūsų tokio didelio palaikymo nebūtų tiek daug receptų.

Ačiū, kad esate kartu su Mumis!

Jūsų Pipiras

P.s laukia dar daug visko, sekite naujienas!

IMG_20170209_102736

 

Komentarai

Komentarų

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas.

    error: Content is protected !!