"400 laipsnių" Picerija, itališkas restoranas – Kaunas

1024 574 Vegan Pipiras

400 laipsnių, tai picerija su Neapolietiškomis picomis. Ar jūs žinote tokias? Kol nenuėjome, tol nesužinojome! Pasirodo picos gaminamos tikroje krosnyje 30 cm dydžio. Pats menių labai įdomios įdėjos sugalvotos yra, neesu mačiusi kažkur kitur. Jos adresas : Kuršių g. 35, Kaunas Gal esate girdėja, kad į bet kurią kavinę / piceriją atėjus ir paprašius vandens, jie turėtų jums įpilti vandens nemokamai! Ši picerija / restoranas ne išimtis, joje galima gerti vandens su citrina kiek nori! Mums tai labai patinka!

SONY DSC

Picerija sudaryta iš 2 aukštų, todėl kol mes visi išsirinkome iš menių, vaikai piešė 🙂

SONY DSC SONY DSC

Picas išsirinkome dvi skirtingas! Ir žinoma kiekviena pica buvo su pusę sūrio 🙂 Nes mūsų vaikai nevalgo sūrio, jiems jis nepatinka kažkodėl!

SONY DSC

Pirmoji pica buvo margarita iš : trintų pomidorų padažas, ypač tyras alyvuogių aliejus, vegan sūris, baziliko lapeliai! Tik patobulinta mūsų su pievagrybiais! Pusę su sūriu, pusę be! Valgėm ją net su pakartojimu, nes vaikai labai skaniai valgė ir dar prašė 🙂

SONY DSC

Kita pica buvo Fiordi iš : trintų pomidorų padažas, ypač tyras alyvuogių aliejus, vegan sūris , špinatai, vyšniniai pomidoriukai. Patobulta su artišokais, jų nebuvome ragavę, tai smalsu buvo paragauti!

SONY DSC

Mums ten patiko, picos skanios, neįprasta, tai, kad picos šonai labai stori,o vidurys kur viskas sudėta yra plona, tačiau skonis tikrai geras. Įdomu tai, kad pica pagaminama ypač greitai vos per 2min! Todėl, kas nori valgyti ypač geras būdas nuvykti pavalgyti! Aplinka taip pat šauni, nors nesenai atsidariusi, tačiau jaukumo jai nestinga! Ar ateitume dar? Taip! Rekomenduojame ir jums jas paskanauti. 🙂

Komentarai

Komentarų

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

   Atgaliniai pranešimai su “"400 laipsnių" Picerija, itališkas restoranas – Kaunas

   1. 400 laipnių picerija – Kaune | Vegan Pipiras
   error: Content is protected !!