Ryžių košė su skanėstais (plius patarimais)

1024 765 Vegan Pipiras

Ryžiai man patys gražiausi, kada išverda. Jų vaizdas dieviškas!

#veganpipiras #vegan #rise #basmati #cook #veganfoodideas #veganfoodshare #veganrecipes #vegan🌱 #veganfood

A post shared by vegan pipiras (@veganpipiras) on

 

Retai, kada valgome mes ryžius. Tačiau vaikams patys skaniausi ryžiai yra, kai pagminu košę! 🙂 Šį kartą valgėme su slyvomis (snackbox.lt) ir liofilizuotomų vyšnių batonėliu FRUPP!

20170501FullSizeRender-2-1

Norint turėti ypač skanius ryžius, pamirkykite juos per naktį, nuo jų nusiplaus krakmolas ir jie bus ne tokie krakmolingi. Ryžius naudojau basmati, jie mums patys skaniausi yra 🙂

Kodėl mes renkamės snackbox vaisių dėžę ir gauname daug skanių vaisių vienu metu? Todėl, kad ypač patogu, atveža kiekvieną savaitę mums šviežių vaisių, kurie ypač skanus! Taip, tai įmonėms skirtos sveikų užkandžių dėžutės, tačiau kas valgo daug įvairių vaisių, ypač patogus šios paslaugos teikimas.


Gavus iš snackbox slyvų (OMG! Jos dieviškos, atrodė vasara ir valgai pačias skaniausias slyvas iš bobutes sodo!!!)  norėjosi jas suvalgyti kiek kitaip, todėl panaudojau jas košei. Ir vaikams ir mums šios slyvos labai skanios! Taip pat prie slyvų priderinome ir liofilizuotus vyšnių batonėlius! Tokia košė ypač gardi mums buvo. Nuo slyvų ir vyšnių batonėlio nereikėjo papildomai dėti jokio saldiklio.

Skanaus!

20170501FullSizeRender-2

Komentarai

Komentarų

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

   Atgaliniai pranešimai su “Ryžių košė su skanėstais (plius patarimais)

   1. Ryžių košė su skanėstais (plius patarimais) | Vegan planeta
   error: Content is protected !!