Namai – Vegetarų / Veganų restoranas Vilniuje

1024 765 Vegan Pipiras

namai vilniusFullSizeRender-14 Namai, tai Vilniuje esantis nedidelis šeimos restoranas! Kuris yra ypač jaukus, nors patalpa ir nėra didelė! Jį galite rasti čia: Subačiaus 6, Vilnius! Atėjus pro medines duris po dešine pusę galimybė pasikabinti drabužėlius. Taip pat menių aiškiai išdėstytas, ką galima paskanauti!

 

Vaikai vos įėją į restoraną, nespėjo nusirengti, o jau bėgo prie lango! Pasirodo jie rado sau džiaugsmą, savo dydžio staliuką ir žinoma žaislų! Atėjus prie didelio mums suaugusiems patogaus stalo vietos nebuvo, todėl galėjome džiaugtis, kad mažas vaikams skirtas staliukas kuris buvo ypač patogus – yra laisvas.  🙂

namai vilniusFullSizeRender-3-1 namai vilniusFullSizeRender-1-1

Pradėjome nuo patiekalų užsakymų, kuriuos apgalvojome taip, kad visi galėjome skirtingų patiekalų paragauti!

Kol vaikai laukė savo gėrimo, galėjo žaisti, o mes skanavome vandens su citrina ir mėta! Iš tikro pirmą kartą taip skanavome, tačiau labai patiko!

namai vilniusFullSizeRender-5-1 namai vilniusFullSizeRender-7-1

Vaikams pasilepinti buvom paėmę bananų su ryžių pienu kokteilį! Kaip skaniai žiūrėjo, kada jį plakė kokteilinėje, o dar skaniau buvo į juos galima žiūrėti, kaip jie geria! 🙂

namai vilniusFullSizeRender-8-1 namai vilniusFullSizeRender-15

Pirmasis patiekalas ką mes skanavome, tai „Tirštą  spindulinių pupuolių savojos kopūsto sriuba su kokosų pienu”. Gardi sriubytė, kurios gailėjomės, kad dviejų neužsakėme! Vaikai nespėjo paskanauti, nes jie gėrė savąjį kokteilį ir domėjosi esamais žaislais.

namai vilniusFullSizeRender-6-1

Po skaniosios sriubytės valgėme „Pomidorinį avinžirnių, raudonųjų lęšių, batatų troškinį su anakardžiai” . Patiekalas skanus, tačiau aštrokas! Visą laiką skanaudami manėm kad čia tas troškinukas aštrus, tačiau vėliau supratome, kad salotų padažas. Kartas maistą valgant galima ir apsigauti kuris skonis iš tikro yra. Tačiau skonis priminė tikrą indišką prieskonių gausą, mėgstame mes tai!

namai vilniusFullSizeRender-13 namai vilniusFullSizeRender-11

Skanavome „Žaliajį karį” , kuris buvo mums labai gardus ir labai sotus. Nors tokio tipo dukrytė daržovių nevalgo namuose, tai negaminu. Tačiau čia ji labai skaniai valgė!

namai vilniusFullSizeRender-9-1 namai vilniusFullSizeRender-12

Žinant kaip mūsų abu mažieji mėgsta skanauti „Falafelius”. Pamačius juos menių lentoje tiesiog užsakėme ir juos vaikučiams! Falafeliai skaniausi, humusas skanus ypač su agurku valgant! Vaikai liko patenkinti šiuo skoniu, nes maži pirštukai turėjo darbo.

namai vilniusFullSizeRender-16 namai vilniusFullSizeRender-10-1

namai vilniusFullSizeRender-4-1

 

Noriu pasidžiaugti, kad mane sužavėjo šis šeimos restoranėlis, nes jis ypač draugiškas klientams kurie turi vaikučius. Žaidimų kampelis, mažas stalas, tualetę – kūdikiams skirta vieta juos pervystyti ir nuprausti! Nebuvau šito regėjusi vegan vietose! Rekomenduojame apsilankyti visiems, kad turi vaikus, mėgsta indišką prieskonį ir nori pasijausti lyg namuose nuo jų jaukumo!

Komentarai

Komentarų

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

   Atgaliniai pranešimai su “Namai – Vegetarų / Veganų restoranas Vilniuje

   1. Namai – Vegetarų / Veganų restoranas Vilniuje | Vegan planeta
   error: Content is protected !!