400 laipnių picerija – Kaune

1024 765 Vegan Pipiras

Noriu labai pasidžiaugti ne tradicine picerija esančia Kaune, tai 400 laipsnių picerija esanti priešais Megą (Kuršių g. 35, Kaunas). Labai patogu nuvykti paskanauti pas juos važiuojant iš Megos pusės. Mūsų šeimynėlei labai patinka šį vietelė!

Naujieji menių yra pagaminti iš perdirbto popieriaus, malonu jį liesti. Mėgiamiausia vieta šioje picerijoje mums yra antras aukštas, todėl jame būname dažniausiai!

Labai smagu, kai ateini ir gauni nemokamai vandens atsigerti tiek kiek norite! 🙂

Mes užsisakėme paskanauti kitokios picos nei pirmąjį kartą. Ypač paprasto skonio ir labai soti! Su vyreliu pirštus nusilaižėme!

Vaikams užsakėme paprastą picą – puse su pievagrybiais, puse tik su padažu. Vaikams patinka paprasti skoniai kavinėse!

Pirmą kartą bandėme ragauti Grill daržovių! Nustebome tobulu skoniu! Laaaabai skanu! Ypač nustebino tai, kad bulvės buvo su lūpenomis, juk tokios bulvės yra pačios sveikiausios ir skaniausios mums!

Desertui „Šrekiškas” pyragas. Privalgius tiek daug ir skaniai, likome patenkinti paskanavę visi kartu šio desertuko. Tvirtas tortas, su avokadu ir laimo sultimis!

Po tokios skanios vakarienės važiavome laimingi namo! Juk maistas suteikia jėgų ir sukelia gerą nuotaiką!

Rekomenduojame apsilankyti šiome restoranėlyje ir paskanauti kiek kitaip kepamų picų! Skanių grill daržovių ir žinoma šviežių desertukų!

Ieškokite ir jūs savo skonių! 🙂

P.s mūsų pirmąjį apsilankyma galite pamatyti čia.

Komentarai

Komentarų

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas.

    error: Content is protected !!