Pirmasis susitikimas Klaipėdoje su Vegan Pipiras šeimynėlę

1024 765 Vegan Pipiras

Organizavome susitikimą su mūsų šeimynėlę Klaipėdoje – Liepos 22d. Mes atvykome 21d. Buvome nuvykę į kavinę „Ateik Ateik”. Puiki vieta prie jūros, su vaikais pažaisti ir pasigrožėti, kaip saulė eina miegoti. 🙂

 

Ryte prabudus prieš renginį gaminome pavalgyti picos, vaikams kuklesnę,o mums stipresnę! Atvykusiems dalyviams, taip pat teko paragaut!

Dalyviams atvykus pirmiausia susipažinome ir ėjome gaminti dviejų rūšių batonėlius (tortus) kurie gaminami šaldiklyje! Gaminimui naudojau eko avižų dribsnius, datules, eko kokoso aliejų, eko kakava, saulėgrąžas, kokoso drožles, šilauoges. Gamindam daugiau diskutavome, kalbėjome.

 

 

 

 

 

Kol batonėliai šalo, gaminome atsigaivimui : ledus gaminome su mūsų mylima Foodmatic lėtaeigę sulčiaspaudę. Ledai buvo iš bananų, kakavos ir su pabarstukais! Gaminti padėjo ir du mažieji pagalbininki!

 

 

 

  

Tokių paprastų ledų skonis sužavėjo visus! Džiaugiamės labai!

Toliau gaminome granolą! Paprastą ir eko avižų, eko kokoso aliejaus, eko agave sirupo, ir kitų sėklų!

Kol kepė granola, gaminome saulėgrąžų grietinę kurią valgėme kartu su mūsų mylima žalių grikių duona, o taip pat skanavome RIRI kokoso vandens!

 

Nuo stalo viskas buvo nušluota! Todėl atėjo laikas  atvėsintai granolai!

Buvom jau pilnais pilvais, tačiau tuėjome dar dviejų skonių „batonėlius” šaldiklyje! Kuriuos ėjome skanauti!

 

Visi liko patenkinti šia puikia dienele! Daug privalgę!

Nors mūsų buvo 11 (su 3 vaikais), tačiau tas pusdienis buvo mums begalo smagus! 🙂 skaniai pavalgėm, pakalbėjome, padiskutavome, daug prisijuokėm, jautėmės lyg visi draugai būtume! Ačiū Jums, kad atvykote! Siunčiame linkėjimus ! Iki kitų kartų!

Komentarai

Komentarų

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  • Giedrė

   Sveiki, kada vėl atvyksite į Klaipėda?

   • Pipiras

    Sveiki,

    šiuo metu neplanuojame atvykimo į Klaipėda. tačiau jei labai norite galite užsisakyti maisto gaminimo pamokas, kurių metu atvyktume 🙂 Jei domina, parašykite mums virtuve@veganpipiras.lt

  Atgaliniai pranešimai su “Pirmasis susitikimas Klaipėdoje su Vegan Pipiras šeimynėlę

   error: Content is protected !!