Patiekalų gaminimo pamoka mergvakaryje! Vilnius

1024 768 Vegan Pipiras

 Begalo norime pasidžiaugti, jog rugpjūčio 12d. vykome į Vilnių, kuriame surengėme sveiko maisto be gliuteno gaminimo pamoka! Mergvakaryje dalyvavo 5 merginos! Mėgstame dovanas dovanoti, todėl padovanojome nuo saves grikių duonos paskanauti!

Susipažinus ir nieko nelaukiant ėjome gaminti bananinių – kakavinių (naudojau eko Naturela kakavą) ledų su lėtaeige Foodmatic sulčiaspaudę.  Merginas skonis pribloškė, vienos galvojo, kad skonis bus tik bananų, kitos manė, kad bus kaip tyrelė, tačiau visos liko patenkintos paskanavusios tokių skanių ledų!

 

Antras patiekalas buvo avinžinių kepsneliai kepti ant eko rapsų aliejaus (Bionaturalis) . Vos pradėjus kepti, merginos jau norėjo skanauti vien pajutus kvapą!!! Skanavome su saulėgrąžų grietinę, kopūstu, pomidorais ir prieskoniais.

 

Visos merginos liko patenkintos skoniu, sakė, kad skaniai pavalgė. Ir labai sočiai!

Pavalgius, pailsėjus, baigėme gaminti ledus su Foodmatic lėtaeige sulčiaspaudę, kuriuos apliejome datulių sirupu ir goji uogytėmis. Dėjo ledus į šaldilį ir paliko juos per naktį! Ryte skanavo!

Noriu padėkoti už kvietimą dalyvauti tokioje puikioje šventėje! Ačiū labai už kvietimą. Tikimės susitikti dar kada prie progos!

O jei ir tu nori užsakyti maisto gaminimo pamokas, rašyk mums asmeninę žinutę per facebook paskyrą arba el. paštu virtuve@veganpipiras.lt

Gražios dienos!

Komentarai

Komentarų

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

   Atgaliniai pranešimai su “Patiekalų gaminimo pamoka mergvakaryje! Vilnius

   1. Renginiuose | Vegan Pipiras
   error: Content is protected !!