8 variantai pusryčiams su vaisių "tyrele"

1024 1024 Vegan Pipiras

Vasaros sezonas baigėsi, todėl ledų negaminame dabar. Vaikai prašo, todėl sugalvojau kitokį variantą, kuris tiko mums pusryčiams labai! Pavadinau vaisių tyrelėm, nes iš vaisių padaryta vientisa masė (2 receptai su priedais) ! Labai gardu, kai skaniai papuoši ir gali mėgautis!

Pagrindas ką naudojame, tai bananus, pabarstukai avižų dirbsniai, kokoso drožlės / traškučiai ir sezamo sėklomis, vaisiai pasirinkti liofilizuoti iš FRUPP.


Receptuose : vaisiai naudojami iš snackbox.lt vaisių dėžutės (bananai, persikai, nektarinai, slyvos, vynuogės). Tai vaisiai kuriuos mums atveža kiekvieną antradienį į Kauną. Vaikai laukia, kada vėl galės džiaugtis nauja pilna vaisių dėžutę. Šia dėžutę gali užsakyti tik įmonės savo darbuotojams, kaip užkandžius.

Receptai ypač paprasti, nes papildomai nebuvo naudojamas vanduo, kad „kokteilį” praskiesti, todėl gaunasi puiki vaisių tyrelė, kuria, galima buvo skanauti su papildomais papuošimais.

Naudojau bean, smoothie programas su Zyle kokteilinę.

 

 

1. Šaldytų persikų ir nektarinų tyrelė

Sudėtis : į kokteilinę sudėti nektarinus ir šaldytus persikus (dėkite 50/50) suplakti iki vientisos masės (įjunkite 6 greitį ir 1min.). Patiekta su smulkintu liofilizuotų vyšnių batonėliu, kokoso traškučiais, liofilizuotomis mėlynėmis.

Skanaus!

2. Mėgstantiems kivius – tikrai patiks!

Sudėtis: 8 kiviai, 3 obuoliai, 0,5 avižų pieno.

Viską dėti į kokteilinę ir suplakti iki vientisos masės (smoothie programa). Patiekta su liofilizuotais ananasais, pilno grūdo avižų dribsniais, liofilizuotomis braškėmis ir nat. sezamo sėklomis.

Skanaus!

3. Slyvų ir bananų draugystė, toks pasislėpęs mažas rūgštumas.

Sudėtis: 4 didelės slyvos, 6 bananai (norint atsigaivinti, rekomenduojame naudoti 2 šaldytus bananus).

Viską sudėti į kokteilinę, plakti su smoothie programa. Patiekta su vidutinio stambumo avižų dribsniais, kokoso traškučiais ir moliūgo sėklomis.

Skanaus!

4. Bananų, nektarinų, slyvų draugystė

Sudėtis: 4 šaldyti (gabalėliais, bent 4-5val) bananai,6 slyvos, 2 dideli nektarinai.

Į kokteilinę dėti slyvas, nektarinus, šaldytus bananus ir suplakti su smoothie programa).Patiekta su goji, pilno grūdo avižų dribsniais, linų sėmenimis, aguonomis (kuo daugiau pridėsite sėklų, tuo skaniau!)

Skanaus!

5. Cinamonas visada tinka prie tokių tyrelių!

Reikia: 3 persikai šaldyti, 4 nektarinai, 5 raudoni bananai.

Į kokteilinę dėti pirma bananus, nektarinus ir tik tada šaldytus bananus. Patiekta su kokoso traškučiais, liofilizuotomis mėlynėmis ir pilno grūdo avižų dirbsniais (ant viršaus berti kavamale šviežiai malto cinamono) .

Skanaus!

6. Šilauogės su bananais

Sudėtis: 7-8 bananai, 2 puod. šaldytų šilauogių.

Į kokteilinę dėti bananus, šilauoges. Plakti su smoothie programa. Patiekta su kokoso drožlėmis, goji uogomis, moliūgo sėklomis ir naminėmis razinomis (džiovintomis vynuogėmis).

Skanaus!

7. Braškių niekada nebus per daug!

Sudėtis: 6 bananai (raudoni), 2 puod. šaldytų braškių, 6 vnt plokščių persikų.
Gaminant su šaldytomis braškėmis, pirma į kokteilinę reikia dėti bananus, persikus ir tik tada braškes. Jungti bean programą ir pakti. Patiekta su kokoso traškučiais, pilno grūdo avižų dribsniais ir liofilizuotu braškių batonėliu.

Skanaus!

8. Tyrelė su kokoso vandeniu

Sudėtis : 5 bananai, 2 plokštieji persikai, 2 nektarinai, 1 puod. šaldytų šilauogių, 1 but. RIRI kokosų vandens

Į kokteilinę įdėti vaisius ir įpilti RIRI vandenį. Suplakti iki vientisos masės. Jei naudojote šaldytas uogas ir nenorite šaltos tyrelės, tai įjunkite „bean” programą (sušils). Suplakus papuošti su kokoso trašučiai, vynuogėmis  (tinka džiovintos) ir sezamo sėklomis.

Skanaus!

Visos vaisių tyrelės labai gardžios, kuri skaniausia negalėčiau išrinkti, tačiau bandykite improvizuokite ir jums pavyks puikiai.

Komentarai

Komentarų

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

   Atgaliniai pranešimai su “8 variantai pusryčiams su vaisių "tyrele"

   1. 8 variantai pusryčiams su vaisių „tyrele“ | Vegan planeta
   error: Content is protected !!