Ekskursija į Kietaviškių ūkį

1024 768 Vegan Pipiras

Visada mielai sutinkame aplankyti įmones, kurios yra mums artimos. Savaitgalį su vyreliu turėjome garbės dalyvauti Kietaviškių ūkio ekskursijoje.

Papasakojo ir parodė savo moderniausius daržovių ūkius, kurie tikrai yra nemaži! Ekskursija prasidėjo nuo apsirengimo ir rankų dezinfekavimo.

Nuėjus į salotyną, mums parodė, kur daiginamos sėklos, kaip auga nuo mažų salotėlių iki tų kur prekiauja parduotuvėje.

Pamatėme jų laistymo įrangą.

Salotas augina : garbanotasias, ąžuolalapes ir paprastas. O iš jų visų padaro ir asorti. Iš pasakojimo supratau, kad tos ąžuolalapės yra pačios naudingiausios, turinčios daugiausiai vitaminų.

Nuėjome apžiūrėti ir agurkų! Agurkų rojus didelis ir aukštas!

Agurkai auginami kokose, ne žemėse.

Užaugina be chemijos, o atsirandant kenkėjams, greitai naikina su biodinaminėmis apsaugos priemonėmis. Nors kaip minėjo kenkėjų pasitaiko ypač retai, mat gerai prižiūrimi agurkai yra.

Agurkus augina įdomiai! Ant vieno lapo auga vienas ilgavaisius agurkas. Nuskinus agurką, kartu su lapu. Toks patarimas galioja ir trumpavaisiams agurkams.

Nuotraukos prie agurkų vyrelis nenorėjo, mat jis jų nevalgo, sakė čia ne mano draugai (laukė pomidorų)

Pomidorų derlius baigėsi gruodžio mėnesį. Juos augina 3 kartus per metus! Laukti teks dabar pavasario, kada bus, o jų rūšių daug! Turėsite iš ko rinktis.
Beje pomidorus užmezga kamanių aviliai.
Gavau naudingą patarimą, pomidorus reikia rinktis kietesnius. Jei jie yra su šakelėmis – valgyti nuo šakelės galo, nes jie labiausiai sunokę yra. Taip pat nelaikyti šaldytuve.

Svarbi informacija ta, kad jie neturi kur sandėliuoti, todėl produkcija yra šviežiai vežama. Prekybos centrų kaltė, kad jums negražia produkciją pateikia.

Noriu padėkoti Kietaviškiams už kvietimą aplankyti jūsų šiltnamius žiemą.
Dabar lauksime kito kvietimo, kai pamatyti galėsime augančius pomidorus!

Ačiū už priėmimą, už naudingą informaciją ir žinoma už vaišias!

Komentarai

Komentarų

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas.

    error: Content is protected !!