Atėjo 5 gimtadienis dukrytės

768 1024 Vegan Pipiras

Tik nesenai praėjo mano vyriausiosios mažylės gimtadienis. Keista patikėti, kad jis jau 5 yra! Gimtadienį šventėme du kartus – gimtadienio dieną ir savaitgalį, todėl dalinsiuosiu patiekalais ką mes gi valgėme.

Pusryčiams buvo pasrinkti mandarinai, mmmm kokie jie skanus, gaila, kad jau eina į pabaigą jų sezonas. Tačiau smagu, kai džiugina jais mus Snackbox!

Taip, norėjau palepinti ją sausainiais, ne šiaip paprastais,o „sviestiniais”. Jie lengvai pasigamino, o vaikams buvo smagu valgyti penkiatukus.

Sočiam patiekalui buvo pasirinkta GRILL’iuje kepta pica, kokia man ji skani omg!

Pirmoji pica buvo grill daržovių. Daržoves – cukiniją ir papriką pakepinau ant griliaus. Veliau kepiau pačia picą su padažu, pievagrybiais, grill daržovėmis, pipirais, druska. Ant viršaus liucernos daigai.

Antroji pica buvo kitokia. Pomidorų tyrė, pievagrybiai, pomidorai, anakardžių mocarela, prieskoniai, bazilikas arba rukola. Kaip pačią picą gaminti griliuje galite pažiūrėti čia.

Gimtadienio dieną prašė padaryti rožinio torto, todėl gaminau braškinį tortą. Jis mums patinka, nes yra gaivus ir žinoma nekeptas. Tokio torto labiausiai laukia visa šeima.

Savaitgalio stalas buvo kiek labiau nuklotas patiekalais. Buvo tiek, kad visi prikirtome sočiai. Desertas buvo tortas ir žinoma vynuogės.

Mini sumuštinukai iš avinžirnių, receptu pasidalinsiu kiek veliau, buvo super greitai suvalgyti.

Keptas kopūstas orkaitėje yra begalo skanus, skanu valgyti vieną arba su kepsneliais!

Oranžiniai avinžirnių kepsneliai.

Taip pat buvo agurkas, baltagūžio kopūsto salotos (jų receptas čia).

Šį tortą gaminom kartu su vaikais. Dukrytė išsirinko norimą formą, papuošimus. Pats tortas nekeptas, bananinis. Tačiau papuošimas nuoširdus vaikų. Abu vaikai puošė šį tortą, buvo begalo gražu žiūrėti, o ir visiems kas jį skanavo gyrėsi, kad jų puoštas tortas.

Toks kuklus tas mūsų gimtadienis, tačiau vaikų džiaugsmas pats svarbiausias.

Komentarai

Komentarų

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  • Živilė

   Norėčiau receptų, jei galima, nes neradau. Oranžinių avinžirnių kepsnelių ir mini sumuštinukų iš avinžirnių.

   • Pipiras

    Šiuo receptų nėra, tačiau panašių atrasti galite mūsų puslapyje 🙂

  Atgaliniai pranešimai su “Atėjo 5 gimtadienis dukrytės

  1. Atėjo 5 gimtadienis dukrytės | Vegan planeta
  error: Content is protected !!