Brooklyn Brothers picerija Vilniuje

595 793 Vegan Pipiras

Kai geri orai, galima su šeimynėlę leistis į kelionę – Vilnių. Tikslas buvo aplankyti naują piceriją su nauja veganiška pica, kurios tikrai nebuvome dar ragavę! Kaip žinote, jų picos visiškai kitokios, tuo norėjome įsitikinti ir patys!
Taip, kalbu apie Brooklyn Brothers picerija, adresu Verkių gatve 29, Vilnius!

Vidus nėra labai didelės erdvės, tačiau vietos tikrai pakanka skanauti vietoje ne vienam asmeniui, esant norui galima išsinešti į kiemą valgyti.

Priėjus prie baro, užsisakėme veganišką picą mums su vyreliu, o vaikams paprastą picą puse su sūriu kita pusę be (dukrytė ne visada valgo sūrį). Užsisakė vyrelis kaviuko, o mes paėmėme paragauti naminio limonado citrinų ir uogų skonių.

Limonado ne esu gėrusi mažiausiai „100 metų”, tai labai smalsu buvo paragauti jo. Sudėtis išties graži yra, todėl paragavome su vaikais dviejų skirtingų skonių. Likome pakerėti tokio gero skonio limonado, nesitikėjau, kad gali taaaaaaaip patikti. Citrinos skonio su rūgštele, o miško uogų lengvesnis.

Kol laukėme užsakytų picų, vaikams pasiūlė nuspalvoti, manau tai geriausias dalykas ką galima pasiūlyti vaikams, nes vaikai visada mielai sutinka spalvoti ar piešti. O maniškiai ypač mėgsta piešti / spalvoti!

Taigi sulaukėm savo picų, vaikams mažą paprastą picą pagamintą. O mums milžinišką vegan picą! Kai atnešė picas, picos padas pasirodė kiek įdomus lyg būtų su manais. Paklausus iš ko pagamintas padas, atsakė, kad Brooklyn stiliaus picos visos gaminamos su manais, tiksliau picos tešla pagaminta įprastai, o gaminant / išminkant picą beria manus. Tai mane sudomino, nes tokios picos nebuvome dar kažkur skanavę.

Paragavus supratome, kad šios picos tikrai laaaabai gero ir įdomaus skonio, atrodo valgai picą, tačiau nepanašus padas į picos, skanauji ją toliau supranti, kad čia pica ir net labai skani! Šios picos tikrai sotesnės nei įprastinė pica.


Picerijos aptarnavimas išties malonus buvo. Nesuvalgius visos picos pasiūlė įdėti į namus. Picos likutį ir skaniuosius limonadus vežėme namo.

Norintiems paskanauti kitokio – naujo skonio picų, rekomenduojame išbandyti šias Brooklyn Brothers picas!

P.s grįžus namo į Kauną picos buvo tokios pat skanios!

Komentarai

Komentarų

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

   Atgaliniai pranešimai su “Brooklyn Brothers picerija Vilniuje

   1. Brooklyn Brothers picerija Vilniuje | Vegan planeta
   error: Content is protected !!