Gardu kasdien – Vyno konjako konjakinė (kavinė) Kaune

819 614 Vegan Pipiras

Kol dukrytė su suneliu atostogavo pas senelius, mes su vyreliu ir mažiausiuoju suneliu turėjome susitikimą netikėtoje vietoje. Vykome į vyno konjako parduotuvės antrą aukštą, kuriame radome netikėtai kavinę, kurioje gamina šviežiai patiekalus. Oooo, kas įdomiausia, tai galima rasti ir veganiškų patiekalų, kas mus nudžiugino labai.

Lokacijos vieta, Savanorių pr. 255 (Hypper Maxima). Reikia eiti į Vyno konjako parduotuvę  ir lipti į antrą aukštą. Verslo susitikimams ypač patogi vieta.

Iš menių išsirinkome visus galimus patiekalus paskanauti. Žinoma koregavome pagal save, nes ne visi produktai mums tinkami yra.
1. Falafelius su keptomis bulvėmis, šviežiomis daržovėmis, pesto ir saldžiarūgščiu padažu.
2. Keptų daržovių asorti su padažu (saldžiarūgščiu).
3. Garintos daržovės su ryžiais ir padažu (saldžiarūgščiu).

 

 

1. Falafelius su keptomis bulvėmis, šviežiomis daržovėmis ir pesto padažu.

Šis falafeliai kepti orkaitėje, nėra riebus, bulvės su lupenomis (kas mane labai žavi), salotos ir du padažai. Labiausiai mane sužavėjo žaliasis padažas jis išties puikaus skonio tinkančio prie daržovių.

2. Keptų daržovių asorti su padažu (saldžiarūgščiu).

Tai grilintos daržovės, puikiai suderintos daržovės. Valgyti jas išties patiko. Žinote, kai neturi griliaus (lauko) namuose, tai džiaugiesi gavęs tokio tipo daržoves. Daržovėms ypač kokybišką skonį suteikė grilinta citrina, kurios labai norėjosi.

3. Garintos daržovės su ryžiais ir padažu (saldžiarūgščiu).

Ha! Neapsigaukite, šita lėkštė nėra tokia maža, kaip kad atrodo iš pirmo žvilgsnio. Po garintomis daržovėmis pasislėpęs nemažas kiekis yra ryžių. Sotus patiekalas, užtenka porcijos vienam pilnai.

Iš susitikimo ir netikėto visų produktų paragavimo, likome patenkinti maisto kokybę, patiekimu ir žinoma draugiška aplinka. Į kurią tikrai sugrįžtume ne kartą. Ačiū už skanų maistą.

Komentarai

Komentarų

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas.

    error: Content is protected !!