9 drakonai – kinų restoranas Vilniuje

768 1024 Vegan Pipiras

Taip, šiuo metu retai, kada vykstame į Vilnių, tačiau kaip visada pasitaikius progai mielai nuvykstame, o ir begalo smagu aplankyti naujas ar jau bandytas vietas. Visa šeimyna turėjome kelionę į Vilnių (taip taip su mažiausiuoju broliuku vykome). Šį kartą aplankėme mano vyrelio pamėgstą restoraną 9 drakonai (jį begalo sužavėjo maistas). 9 drakonai – Kinų restoraną (atvirai pasakius pirmą kartą ragavome Kinų maistą), kuris buvo Konstitucijos g. 23, Vilnius.

Restorane ragavome 2 naujus ir 2 jau ragautus patiekalus!

Šį kartą pasirinkome vietą prie lango, tokioje vietoje, kuri gali būti uždara. Kadangi vaikai vos atėja ieškojo žaidimų, tai jiems į šią vietą prie stalo atnešė žaidimų. Patinka šis restoranas, nes pasirūpina vaikais – išties didelis žaislų pasirinkimas jiems buvo.

P.s tiek daug žaislų buvo, kad atnešus valyti – vaikai nenorėjo trauktis nuo jų.

Atėjus į šį restoraną nereikia lėkti rankų plautis, nes padavėja atneša dar garuojančius rankšluosčius rankom nusivalyti.

Kol laukėme mažiausias žaidė.. mmmmm, kaip jam smagu tokie paprasti dalykai. Maži vaikai puikiai mokina mus visus elgtis paprastai, ir džiaugtis mažiausiais dalykais, tai geriausi yra gyvenimo mokiniai, džiaukimės jais!

Mažieji galėjo skanauti nat. apelsino sulčių. Jie džiaugiasi jas gerdami.

Vyrelis su kaviuku, o aš pirmą kartą ragavau juodų serbentų arbatą, kuri buvo paskaninta citrinos sultymis – skonis vov! Sakiau ir namuose reikės pasigaminti šią arbatą.

Restorane skanavome 4 patiekalus, kuriuos dalinomės kartu visi. Pirmasis buvo ryžiai su daržovėmis. Skanavome jau antrą kartą juos, skonis buvo toks pats geras. Patiko!

Antras patiekalas buvo keptos daržovės, šiltos, puikaus skonio.

Trečias patiekalas vyrelio pamėgtas – traškus shimeji grybai. Šie grybai taip sužavėjo vyreli pirmą kartą, kad jų kartoti tiesiog privalėjome dar kartą būdami ten.

Baklažanai šie omg kokio skonio, rekomenduoju paragauti šį grilintą baklažaną. Jis man taip patiko, kad namuose improvizavau, kiek vėliau bus pasidalinta receptu!

Į šį restoraną grišime dar ne kartą! Ačiū 9 drakonai už skanu ir kokybišką maistą!

Komentarai

Komentarų

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas.

    error: Content is protected !!