Jurgis ir drakonas – Naujas menių / Kaune

1024 768 Vegan Pipiras

Po pirmojo apsilankymo mes pamėgome Jurgi ir Drakoną. Čia jauku, paprasta ir vaikai tikrai turi ką veikti. 🙂 Šį kartą ėjome paragauti jau naujojo veganams skirto menių. Mes juk mėgstame ragauti, todėl mielai sutikome! Nespėjus vaikams įeiti bėgo žaisti! Juk nauji nematyti žaislai patys įdomiausi yra.

O štai naujasis menių, patogus vienas didelis lapas ant kurio gali rasti visus patiekalus. Rinktis yra iš ko!

Atnešė įrankius prie kurių buvo perdirbto popieriaus servetėlės. Kaip smagu, kad renkasi tokius produktus.

Mes kaip visada užsisakome jų firminio limonado. Šį kartą pasirinkome citrinų skonio. Nors abu yra labai skanus. 🙂 O štai ir žalieji sparneliai. Patiekalas puikus, mums visiems, o ypač dukrytei labai patiko tepti šiuos sparnelius į šį padažą.

Užkandis Beatos virtuvė. Yra kažkas vov! Jau labai skaniai tepasi į šiuos padažiukus tiek duonelė tiek daržovės. Padažai yra abu labai skanus, tik vaaaa sakė galima jei norite pasirinkti tik žalią arba tik orandžinį Nors rekomenduoju rinktis abu ir skaniai pavalgyti.

Kai vaikai privalgė, ir kaip žinia jie mėgsta paprastas picas. Tai jiems parinkome paprastą „Marinarą”!

Užsisakėme šią naują pica „Augalybė teksase”. Žinokite ši pica yra kažkoks kosmosas, begalo skani. Labai apsidžiaugėme, kad ją galėjome paragaut!

Paskutinė pica buvo „Gamtos gerbėjas”.Ši taip pat mums labai patiko iš pirmojo karto, todėl norėjome ją paragauti vėl!

Kalbant apie šią picerija. Tai jos patiekalai yra labai skanus. Mūsų šeimos gomurius labai pamalonina. Be galo smagu, kad ir vaikai gali žaisti ir kartu valgyti. Juk vaikams smagiausia, kai gali žaisti. 🙂

O čia video iš picerijos!

Komentarai

Komentarų

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas.

    error: Content is protected !!