Vanduo

Šiuo metu (lyginant su praeitais metais) vandens mūsų mes išgeriame išties nemažai, nes tai pagrindinis gėrimas. Visada geriame prieš maistą ir po maisto. Taip pat kada norime, mūsų šeimoje nėra vandens gerimo ribojimo.

Lengvi patarimai:

  • O tu, kaip daug išgeri??? Jeigu manai, kad išgeri reikiamą kieki, tai pasvarstyk. Tai kiekis yra, kurį reikia išgerti per dieną TIK švaraus vandens. Arbata / kava / ir kiti gėrimai nėra vanduo, tai yra maistas (taip supranta mūsų kūnas)!  
  • Ar žinai, kiek vandens tau reikia išgerti? Paskaičiuok kiek reikia išgerti vandens per parą laiko : 30ml x iš jūsų esamo svorio = jums priklausomas vandens kiekis. 
  • Esant neštukėms : rekomenduojama gerti kuo daugiau vandens per dieną paskaninta citrina (be žievelės) ar mėtų lapeliu. Arbatos / kavos / gaivieji gėrimai ir visa kitą tik į kūną einantis gėrimai. Taip pat būtina išgeriamo vandens kiekį padidinti, o nesumažinti.
  • Kūdikiams rekomenduojama pradėti duoti gerti vandenį (nesaldintą!). Norint duoti su uogienę, naudokite šaldytas be cukraus uogas.
  • Norint, kad vaikai gertų noriai vandenį, neprašytų arbatų / gazuotų gėrimų ir panašiai, reikia pratinti nuo mažų dienų. Parodyti, kad ir tau pačiam yra skanu gerti vandenį, taip pat dažnai gerti su vaiku kartu.

Vanduo labiausiai reikalingas žmogui, todėl būtina kokybišką gerti vandenį. Kaip žinoti ar kokybiškas vanduo? Reikia ištirti vandenį. Ne visuose miestuose vanduo geriamas iš čiaupo yra skanus. Pvz.: aš pati gyvenau Panevėžyje, Vilniuje ir šiuo metu Kaune, taip pat žinau ir Mažeikių vandens skonį. Todėl galiu drąsiai pasakyti, kad vanduo visur skirtingo skonio, dauguma mietų yra tokių, kur aš asmeniškai negaliu gerti vandens iš čiaupo, nes jis yra labai neskanus.

Kalbant apie kokybišką vandenį – prieš pat naujus 2018 metus įsigijome ilgai norėtą ir svajotą Espring vandens filtrą. Filtras yra ypač kokybiškas, neužima daug vietos, o filtruojamas vanduo nėra šaltas (kaip, kad iš įprasto čiaupo). Įdomus mano asmeninis pastebėjimas, kad geriant su šiuo filtru vandenį, nesvarbu koks miestas, visur vanduo toks pat lengvas ir skanus (juokiasi iš manes vyras, kad po vakarienės išgeriu vandens daugiausiai iki miego meto iki 1,5l vandens)!

 

 


Espring filtro privalumai:

Gali sumažinti daugiau nei 160 teršalų rūšių, įskaitant daugiau kaip 145 teršalų, turinčių potencialią grėsmę sveikatai:
o šviną ir gyvsidabrį
o daleles tokio dydžio kaip 0,2 mikronos, įskaitant asbestą, nuosėdas, purvą ir odos daleles
o 33 rūšis pesticidų ir pesticidų, esančių produktuose
o 13 dezinfekcijų produktus
o  radono ir radono skilimo produktus geriamajame vandenyje
o 9 farmacijos teršalus
o 42 žinomas ir / arba įtariamas endokrininę sistemą ardančias medžiagas
o galimai vėžį sukeliančių medžiagų (kancerogenų) pašalinimas, galinčių egzistuoti vandenyje

•    Naikina nuo 99,99% bakterijų ir virusų, atsirandančių geriamajame vandenyje, ir sukeliančių ligas (įskaitant koliformines bakterijas, patogenines bakterijas, HPCs, poliomielito virusą, rotavirusą ir hepatitą A)
•    Pagerina vandens skonį, kvapą ir skaidrumą.
•    Filtro vanduo pagerina gėrimų skonį.
•    Nepašalina naudingų mineralinių medžiagų, tokių kaip kalcis, magnis ar fluoridas
•    Gerina vandens kokybę maisto ruošimui ir tiesioginiam šešių asmenų šeimos  vartojimui iki 1 metų arba 5000 litrų (1320 galonų) priklausomai nuo to, kuris bus priimtinesnis (filtro galiojimo terminas priklauso nuo filtro naudojimo dažnumo)
•    Nepriekaištingas vardinio srauto tiekimas, užtikrinantis išvalyto vandens tiekimą 3,4 litrų per minutę greičiu
•    Patogus, paprastas naudoti ir prižiūrėti
•    Naudoja išskirtinę patentuotą technologiją*. (* Patentuota įvairiose Europos šalyse)
•    Patogiai ir lengvai keičiama anglies / UV kasetė
•    Kur kas patogiau ir pigiau nei vanduo buteliuose.
•    Žymi laiką ir sunaudotų litrų kiekį ir taip suteikia vartotojui tikslią informacija apie filtro galiojimo laiką ir nebereikia dėl nieko rūpintis; po filtro pakeitimo sistema automatiškai atsinaujina
•    Lengvai suprantamos piktogramos / grafika, apibūdinantys likusį filtro galiojimo laiką ir sistemos būseną
•    Įrengimo lankstumas leidžia prietaisą įtaisyti Jums patogiausioje vietoje.

Nors pas mus ir vamzdynai pakeisti, tačiau vandens filtro kasetė 1,5m naudojimo tapo juoda! Visa tai galėjome išgerti, tačiau vandens valymo sistemos dėka visa tai liko joje. Džiaugiamės, kad geriame kokybišką vandenį kuris ypač svarbus mums visiems.

 

View this post on Instagram

 

Apie vandenį. 🙂 vanduo ypač reikalingas visiems organizmams, o švarus vanduo ypač svarbus, tam kad savo organizmui padėtumėt, o ne kenktumėte. 🙂 šios vandens valymo sistemos mes su vyrų norėjome 7m! Tik dabar galime džiaugtis švariu ir skanių vandeniu. Dievinam gerti gryna vandenį be nieko juk jis toks skanus. Jei kur vykstam su savimi pasiimam i gertuve #espring iš filtruoto vandens. 🙂 Kaip jus dažnai geriate vandenį? Kiek išgeriat? Pagalvokite ir kokį vandenį geriate. Iš čiaupo? Ar iš butelio kuris stovėjo nežinia kiek parduotuvėje. 🙂 investuoti i savo sveikata ir sveika vandenį tikrai verta. 🙂 nuotraukoje matote vandens filtro kasete kuri yra juoda po 1,5m naudojimo. Jei nebūtų šios kasetės tai visą tai mes išgertume kartu su vandeniu. 🙂 patinka tai kad filtras lengvai pastatomas ir lengvai transportuojamas. Užima mažai vietos 🙂 domina? Parašyk susitarsime! . . . #veganpipiras #vegan #vanduo #svarus #vanduo #espring #water #delishwater #simple #amway #svarusvanduo

A post shared by vegan pipiras (@veganpipiras) on

Dalinamės video, kaip lengvai galima pasikeisti vandens sistemos kasetę, kiek sveria ji ir kaip atrodo!

Jei ir tu nori paragauti / turėti savo namuose skanaus – kokybiško vandens, susisiek virtuve@veganpipiras.lt!

error: Content is protected !!