Virtuvės remontas

Virtuvė man viso gyvenimo dalis, joje praleidžiu labai daug laiko. Esu savamokslė maisto gaminime, maistą gaminu ir improvizuoju, o kaip pavyksta dalinuosi su jumis. Puslapis kuriame dalinamės ką mes valgome, ką veikiame, kaip švenčiame ir pan. Šiame puslapyje rasite daug kokybiškų receptų skirtų ne tik veganams, bet ir norintiems pakeisti mitybą į kitokią, alergiškiems ar ieškantiems kažko neįprasto. Bloge dalinuosi receptais kurie yra ne sudėtingi, suderinti, kokybiški, sotūs ir sveiki.

Virtuvė kurioje gimsta visi receptai ir kitos įdėjos, tai 5kv. Tačiau, taip nutiko, kad būtinai ją reikia suremontuoti, nes be jos aš kaip be rankų. Netikėtai namuose atradus pelėsį po virtuvės spintele nusprendėme su vyru viską sutvarkyti (tvarkysime viską patys). Tačiau mums reikia jūsų paramos. Kurios dėka virtuvė bus vėl mano kūrybos vieta.

Viskas bus filmuojama talpinama youtube kanale, kaip atliekame patys darbus, kokie iššukiai, kaip sekasi, kokie mūsų sprendimai.

Planuojami darbai : valymas dažų nuo sienų, šveitimas, glaistimas, gruntavimas, dažymas / arba plytelės, grinų keitimas. Naujų baldų ir įrangos surinkimas, pastatymas. Džiaugsmas. Padėka tiems, kas prisidėjo prie virtuvės įgyvendinimo.

Reikiama suma 3000 eur. 

Prisidėkite prie mūsų šeimos gerovės ir remonto įgyvendinimo. Ačiū!

Darant remontą ir pamačius, kad pinigų esant per daug, mes juos padovanosime kitiems.

Mus paremti galima ir kitais būdais :

Asmeninė banko sąskaita :
banko saskaita – LT197300010106300753
gavėja Toma Vedrickienė
Mokėjimo paskirtis – DOVANA
Suma – kiek galite.

Paypal: www.paypal.me/veganpipiras ;

Užsisakę maisto gaminimo pamokas -> čia

Įsigyti mūsų parduodamus kokoso dubenėlius / įrankius / šiaudelius facebook puslapyje -> čia.

Užsisakę kompiuterio meistras paslaugas Kaune.

Kviečiame pasižiūrėti video!

Visus remonto ir naujos virtuvės įrengimo video pažiūrėti galite čia.

error: Content is protected !!