Ką mes valgome per dieną Nr. 7 / VIDEO

1024 768 Vegan Pipiras

Mūsų kiekviena diena yra skirtinga, todėl ir patiekalai yra skirtingi, įdomus, paprasti. Ši diena nebuvo kažkuo labai išskirtinė, tačiau pavalgėme skaniai!

Smagaus video!

Jeigu jums patiko mūsų VIDEO, sekite mus YOUTUBE kanale (nepamirškite paspausti „skambuti” jo dėka visus video matysite!), spauskite LIKE, komentuokite, palaikykite ryšį Facebook ar instagram puslapiuose!

Dienos metu geriame filtruotą kokybišką vandenį. Filtro dėka mūsų vandens gėrimas padidėjo dar labiau, vaikai taip pat noriai geria, nėra problemų dėl vandens gėrimo. Kartais geriame su citrina / mėta ar tiesiog be nieko.

Recepte naudojau Amrita Planet produktus : goji, šilkmedžio uogas, kedro riešutus ir agave sirupą! Apsipirk ir tu iš čia :

DŽIOVYKLĖJE – per naktį savo ZYLE džiovyklėje – džiovinau bananus, kuriuos nusipirkau urmo didmenos skyriuje vos už 3e/ 18kg!! Tikrai verta pirkti bananus už tokią kainą, dėti į džiovyklę ir turėti ypač skanius bananų traškučius. Bananus džiovini ar kitus vaisius 42 laipsnių temp.
Tokie džiovinti bananai suvalgomi greitai pas mus. 🙂

PUSRYČIAI – pradedame nuo skaniojo šrekiško kokteilio. Sudėtis – bananai, špinatai, nat. datulės ir filtruoto vanduo.

PRIEŠ PIETŲ MIEGĄ – gardieji sumuštiniai. Receptas / sudėtis čia.

PO PIETŲ METO – gaminome su foodmatic lėtaeigę sulčiaspaudę morkų sultys. Kai ateina ruduo, visada mėgstu išpausti vaikams sulčių! Paprastos, tačiau skanios!

PIETŪS / VAKARIENĖ – nuo morkų sulčių likusių morkų iš spaudų panaudojimas, paprasti blynai. Vaikai buvo laaaaabai laimingi! Receptas čia.

Ačiū už mums skirtą laiką, susitiksime kituose Video!

Komentarai

Komentarų

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas.

    error: Content is protected !!